Новини компанії / FROSTLEE

Frostlee презентує у Києві вітряні машини для захисту садів від заморозків

Найгостріше питання захисту садів, виноградників та ягідників від заморозків викликає останнім часом непідробний інтерес у фермерів України та інших країн регіону. Тому організатори найбільшої плодоовочевої конференції країни «Овочі та фрукти України 2021» вирішили включити до програми презентацію компанії Frostlee, яка є ексклюзивним представником однієї з найбільших компаній з виробництва вітряних машин для захисту від заморозків у цілій низці країн нашого регіону, в т.ч. України, Молдови, Грузії та Узбекистану.
Як зазначалося в аналітичному матеріалі про кліматичні ризики «Як захистити сад і виноградник від заморозків? Методи захисту, їх ефективність, вартість та доступність», використання вітряних машин є одним з найбільш ефективних і з погляду витрат, і з точки зору фізичної можливості використання методів зниження втрат врожаю внаслідок радіаційних заморозків. Цей метод має цілу низку переваг перед іншими, і в інтенсивних садах зазвичай окупається при першому ж серйозному заморожуванні.
Крім зниження кількісних втрат врожаю, вітряки або просто «вітряки» дозволяють також знизити втрати якості фруктів, що також має величезне значення в сучасному плодоовочевому бізнесі, оскільки неякісні фрукти в даний час продати можна хіба що на переробку в 5-10 разів дешевше, ніж якісні.
Проте головним недоліком вітряних машин є тривалий термін очікування їх поставки, т.к. Зараз попит ними значно перевищує пропозицію. Тому для тих, хто хоче забезпечити свій сад захистом наступної весни, бажано зробити замовлення ще цього року.
Хоча більшість провідних брендів вітряних машин вже зараз не приймає замовлення на весь 2022 рік, у компанії Frostlee поки ще є можливість встигнути поставити кілька машин в Україну до початку руху соку в садах навесні 2022 року.

Джерело: EastFruit