Новини компанії / FROSTLEE

Що таке мороз?


Мороз є головним абіотичним стресом і одним з головних обмежувальних факторів сільськогосподарського виробництва у всьому світі. Зазвичай мороз виникає короткочасно, коли погода холодна і завдає великої шкоди садам, коли температура опускається нижче 0 градусів.
Існує два типи морозу, які можуть вплинути на посіви: адвекційний і радіаційний.
Адвекційні заморозки виникають, коли в зону вдуває холодне повітря, щоб замінити тепліше повітря, яке було до зміни погоди.Вони пов'язані з хмарністю, помірним або сильним вітром, відсутністю температурної інверсії і низькою вологістю.
Радіаційні морози виникають, коли рослини і грунт поглинають сонячне світло в денний час, а потім випромінюють і піднімають тепло в нічний час, коли надходить більше холодне повітря.
Щільне охолоджене повітря осідає в самих нижніх частинах навісу, де відбувається найбільш серйозне пошкодження від заморозків. Більш тепле повітря, яке підіймається вище протягом ночі, часто затримується в шарі над посівами, який також відомий як інверсійний шар.
Вітряні машини GENER здійснюють теплообмін за допомогою примусової конвекції, оскільки вони втягують більш тепле повітря і змішують його з холодним повітрям, щоб підвищити температуру і врятувати майбутній врожай.
Таким чином, відбувається передача повітряної маси на певну відстань. Завдяки тому, що вітряні машини можуть обертатися і по вертикальній осі, вони циркулюють повітря, охоплюючи площу в 360 градусів і забезпечуючи рух вітру.
Вітряні машини GENER складаються з башти та двигуна, розміщеного в герметичному корпусі, паливного бака, панелі управління та гвинта на башті.
Вони зарекомендували себе як найбільш ефективне рішення проти пошкоджень від заморозків.